Pozvánka k volbám

Vážení přátelé,

od otevření volebních místností nás dělí poslední hodiny a pak bude jen a jen na nás, jak se rozhodneme.

Pokud chceme zůstat v Evropské unii, pokud chceme, aby nepokračovala státní šikana a aby ministerstva nebyla zneužívána ke konkurenčnímu boji, pokud chceme, aby demokracie fungovala a aby se svoboda se slušností nemusely schovávat, je třeba, abyste k volbám přišli. Ba co víc, abyste k účasti přesvědčili i své přátele a známé.

Poslední dobou čím dál více vnímám, jak se kolem nás neskutečně rozšířilo očerňování a házení špíny na vše, co je spojeno s demokracií.

Házíme špínu na Evropu. Ale Evropa je náš domov. Evropa nám dala, že můžeme více než čtvrtstoletí žít svobodně a demokraticky. Evropa nás drží ekonomicky a hospodářsky. Evropa nám umožňuje svobodně cestovat. Evropa nám pomáhá, abychom mohli zde pracovat a naše děti studovat na nejlepších evropských školách. Evropa nás pomáhá chránit od totalitních režimů.

Nechci zradit sám sebe. Nechci už nikdy zažít strach ani ohýbat páteř. Nechci podporovat lži, vulgaritu, udávání a sledování – vše, co tak ničí naší krásnou českou zemi. Nechci zažít to, že po sto letech zde bude nová „říjnová revoluce“, že bude dokončena načatá změna, že odejdeme „po anglicku“, náš vývoj udělá čelem vzad a místo v prosperující Evropě budeme směřovat někam úplně jinam.

My si to prostě nezasloužíme, proto neztrácejme víru a odvahu!

Chci vás tímto požádat – přijďte dát svůj hlas jedné z demokratických stran.

Zvolte nás – TOP 09.

Svůj osud máme ve svých rukou. Nakládejme s ním prosím tedy v náš společný prospěch.

Děkuji vám za vaši podporu, případně za preferenční hlas.

Ing. Ladislav Sitko

kandidát pro volby do PS PČR

Rychvald

Víc, než si myslíte.